Uyarı:

- Dedicated Server, VPS ya da VDS, Sunucu barındırma, Lisans hizmetlerinde iptal talebini son ödeme tarihinden en az 1 hafta önce bildirmek durumundasınız. 
Bu yazılı bildirimi yapmadığınız taktirde oluşan bu ödemeyi tamamlamadan kullanılan hizmeti iptal edemezsiniz.

- Web Hosting, Reseller Hosting, Domain, SSL gibi diğer hizmetler ödeme yapmadığınız taktirde proforma fatura ile birlikte otomatik olarak iptal edilir. Bu hizmetler için proforma fatura oluşması hizmet yenileme zorunluluğu oluşturmamaktadır.

- Alan adları son ödeme tarihinde Registrar tarafından parking sayfalarına yönlenerek erişime kapanmaktadır. İlk 30 gün içerisinde normal fiyat ile yenileme, sonraki 15 gün ise restore sürecine girildiğinden registrar tarafından 10 katı cezai fiyat üzerinden yenileme yapılabilmektedir.Bu tip durumlar için tarafımıza destek kaydı gönderip net durumunu öğrenebilirsiniz.


- Web ve Reseller Hosting hizmetleri son ödeme tarihinden 3 gün sonra erişime kapatılıp ilk 30 gün sonunda  hiizmet, sonraki 30 gün sonunda ise yedekleri de silinmektedir. 
Hizmet silindikten ya da kapatıldıktan sonra gönderilen yedek talepleri işlem ücreti alınarak sağlanmaktadır.  Hizmetin durumuna göre yapılacak işlem için tarafımıza müşteri paneli üzerinden destek kaydı göndermeniz yeterlidir.

- Hizmet süresi dolan servisiniz için firmamız size yedek koruma, saklama garantisi vermez. Bu nedenle lütfen hizmet süresi dolmadan yedekleme, yenileme gibi işlemlerinizi tamamlayınız.....
Friday, February 2, 2018

<< Geri